Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nadnárodní firmy chtějí imigranty. Ne však na práci!

19. 09. 2015 20:47:36
Co si budeme povídat, Asiaté, Arabové a Afričané se přemnožují. A když vidí tolik humanitární pomoci co proudí od nás, napadne je jediný, tam toho bude zadarmo.

Ale teď vážněji, vynechme vzdělané špičky v oboru, protože toho nevzdělaného je rapidní většina ze 7,3 miliard obyvatel země. Tím není myšleno lidé co makají rukama, ale především lidé s mentalitou schopnou propadnout jakémukoliv mamonu, lidé negramotní, lidé bez morálních hodnot, nebo jen lidé fanatičtí. Chtě nechtě se buď staneme menšinou na půdě Evropy, nebo nacionální Evropou pomocí EU, která má nyní opačnou politiku.

Nadnárodní firmy chtějí imigranty. Ne však na práci!

Ne že by je potřebovali do zaměstnání k uplatnění ve svých oborech, ale chtějí hodně nezaměstnaných a na prahu chudoby, tím pádem se sníží cena pracovníka a zvýší se ochota dělat cokoliv za peníze. Pokud poukážu na extrém, tak se podívejme jak to dopadlo ve spoustě afrických zemích, kde to měli na zodpovědnost korporace. Například platinové doly. Lidé nemají peníze na to si ani koupit lopatu a zasázet brambory, jsou tedy nuceni pracovat v dolech, kde každý den umírají lidé, pokud né na zásypy, udušením či utopením, tak bitvami povstalců, armád o jednotlivé doly, aby zrovna ta jejich ozbrojená skupina ovládala důl a mohla dodávat velkým telefoním společnostem platinu. Ženy pak mohou šít oblečení ve fabrikách po vzoru Čína, ale je to tak akorát na přežití a je vyloučeno, aby se někdo osamostatnil a třeba zúrodnil těžko obdělavatelnou vyprahlou půdu.

Když necháme volnou ruku korporačním společnostem, nejen že se za pár desítek let staneme menšinou ve své zemi, ale zchudneme i jako stát. Korporace si namastí kapsu na schopných lidech pracující levně. Stát se pak bude muset postarat o ty nevyhovující v podobě sociálních dávek. Pokud následně na tyto dávky nebudou peníze, budou se muset vzít zaměstnancům. Pokud se nevezmou zaměstnancům, vezmou si je lidé žijící v bídě sami pomocí kriminální činnosti, následně je vezme vláda i tak z vašich platů k potlačení této kriminální činnosti. Opravdu chceme takovýto korporační systém zavést do ČR, nastaven Českými zkorumpovanými politiky už dlouhých více jak 20 let?


Chybí v zákoně:

1. Nepouštět do Evropy zločince, respektive ty co neprokáží, že zločinci nejsou.
2. Přistěhovalec co se dopustí opakované kriminální činnosti, nebo závažného zločinu bude deportován zpět.
3. Přistěhovalci nebudou mít nárok okamžitou podporu a bez práce pobírat sociální dávky. Azylanti nebudou zvýhodňováni oproti domácímu obyvatelstvu.
4. Zamezení firmám obcházet imigrační zákony, nahlašováním zaměstnanců, jako své jednatele společností. Tímto způsobem se do ČR dopravují pracovníci, kteří by jinak povolení nedostali. Tyto firmy pak často neodvádí daně v ČR, zdravotní ani sociální za daného pracovníka.
5. Imigrant při zamítnutí žádosti o pobyt nebo vstup na území ČR bude moci opakovat tuto žádost až za dva roky. (Tímhle se dnešní imigranti vůbec nezabývají, což je v rozporu nejen s našimi zákony, ale i mezinárodními právy.)
Na tyto body se pak váže zvýhodnění podmínek domácích pracovníků a s tím spojená vyšší mzda jako na západě a severu Evropy. Především kvalitní práce, služby a výroba pak zajistí Čechům srovnatelné platy s ostatními zeměmi EU .

Dnes při zamítnutí mohu žádost podávat znovu a znovu, domýšlet, vymýšlet, než to projde. Zaplavení úředníci pak nejsou schopni uhlídat skoro žádného imigranta, jsou přetížení, platíme je ze svých daní a ve finále nesplňují ani to základní, jako je ochrana státu a jeho občanů před nevyhovujícími imigranty. Nekonečné fronty a donekonečna se opakující žádosti, kde třeba žádost, až na 23. pokus, projde jen proto, že si člověk našel kličku v naší imigrační legislativě. Moci podávat žádost, přesto že je vám zamítnuta, hned druhý den a to do nekonečna je nesmyslná byrokratická zátěž stojící nemalé peníze, spousty práce a obsahující více příležitostí ke korupci. To je všední den na imigračních úřadech.

Musíme pomáhat chudším v rozvojových zemích...

Ale ne tak, že si je nastěhujeme domů, dávat jim občanství, nechat je zde žít, zvýšit tak bídu Čechů a zároveň snížit cenu práce je vykořisťování a zločin, který si moc lidí oblbnutých panáčkama různých barev držící se za ruku neuvědomuje.

EU musí poslouchat nás, občany EU, ne my ji. Vystoupení není možnost, ale tolerance jejich vykořisťující migrační politiky, kde se zamilovali do multi-kulti je špatně. EU tak činí na tlak korporací. Mám za to, že musíme udělat to samé co Švýcarsko, ale před tím nás musí někdo zastupovat ve vládě !

Švýcarsko se úspěšně brání korporátnímu zřízení (více)

Přeci zájmy několika miliardářů nejsou více než zájmy ostatních? Budou se snažit vás o tom přesvědčit všemi způsoby, že jste rasisti nebo naopak, že budete diskriminováni. Je to jen snaha rozdělit společnost. Švýcarsko se úspěšně brání korporátnímu zřízení, braňme i my své zájmy. Schválením první vlny imigrantů do Evropy je vidět, že zájmy většiny evropanů nejsou zastoupeny.

article_photo

Autor: Jarda Novák | sobota 19.9.2015 20:47 | karma článku: 41.30 | přečteno: 3943x

Další články blogera

Jarda Novák

EU vs Austrálie v otázce imigrace

Napadlo mě srovnat tyto dva celky. Jsou jak rozlohou, tak i mentalitou podobné. Jen v imigrační politice se velmi liší.

27.10.2015 v 18:43 | Karma článku: 14.80 | Přečteno: 351 | Diskuse

Jarda Novák

Sluníčko vs. Jarda

Multikulturně obohacující diskuse. Opravdu to stojí za to, když se nad tím zamyslíte. Popřípadě níže v diskusi můžete vyjádřit svůj nesouhlas.

26.10.2015 v 3:50 | Karma článku: 23.06 | Přečteno: 967 | Diskuse

Jarda Novák

Jak Hassan zjistil, že mu Romea nepomůže

Název jako pro typickou českou pohádku, ovšem v hlavní roli se naivita střetla s realitou. (reakce na článek: http://hassan.blog.idnes.cz/c/438887/Velvyslance-USA-Schapiro-Vite-jake-praktiky-ma-Klara-Kalibova.html )

24.10.2015 v 17:32 | Karma článku: 41.05 | Přečteno: 2972 | Diskuse

Jarda Novák

Admin idnes.cz mě šikanuje nesmyslnou cenzurou

Tento článek mi byl stažen v domnění, že to přehlédnu? Protože jiné vysvětlení mě nenapadá: http://jardanovak.blog.idnes.cz/c/478958/musime-to-nase-vyhlazovani-brat-s-humorem-kdyz-proti-tomu-nic-nedelame.html

22.10.2015 v 20:18 | Karma článku: 24.18 | Přečteno: 822 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Jaká bude nová vláda?

Podle chování ministrů spravedlnosti dvou nejsilnějších stran a podle chování předsedů těchto stran, lze usuzovat o tom, zda se republika stane právním státem, nebo bude řízená skupinami stranických odborníků.

21.11.2017 v 3:35 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 141 | Diskuse

Tomáš Flaška

Biľak byl velký učitel

Prezident Zeman při příležitosti své návštěvy v Rusku poskytl před touto návštěvou agentuře TASS rozhovor, jak bývá při takových návštěvách zvykem. Člověk si jen musí položit otázku čí je to vlastně prezident.

21.11.2017 v 2:27 | Karma článku: 20.98 | Přečteno: 367 | Diskuse

Vítězslav Stanovský

GDPR - miniseriál - díl 1.

GDPR je nařízení z Evropské unie, které vstoupí v platnost 25. 5. 2018. Jedná se o nařízení, tedy je automaticky platné bez národních úprav pro všechny země EU a EFTA. My máme pouze povinnost být s ním v souladu...

20.11.2017 v 22:16 | Karma článku: 7.93 | Přečteno: 358 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Není Klaus jako Klaus

Ve svém komentáři k 17. listopadu se Václav Klaus ml. distancoval od dnešní podoby jeho oslav i od lidí, kteří je dnes využívají jen ke svému zviditelnění. Tehdejší události však označil za radostný moment, jaký už asi nezažije.

20.11.2017 v 15:25 | Karma článku: 20.73 | Přečteno: 727 |

Jindřich Pacovský

Znovu o "digitálním" řízení zdravotnické péče (eHealth)

Jeden z pohledů na problémovou "digitalizaci" procesů kolem zdravotnictví. Volně navazuje na setkání Evropského liberálního fóra v Praze.

20.11.2017 v 13:30 | Karma článku: 7.93 | Přečteno: 329 | Diskuse
Počet článků 259 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1413

Více na: jardanovak.blog.idnes.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.